Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


2019-2020 Y.Y. BAHAR DÖNEMİ PERŞEMBE SEMİNERLERİMİZ BAŞ...

2019-2020 Y.Y. BAHAR DÖNEMİ PERŞEMBE SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR   Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezimizin 19.03.2020-04.06.2020 tarihleri arasında devamı..
2019-2020 Y.Y. GÜZ DÖNEMİ PERŞEMBE SEMİNERLERİMİZ BAŞLI...

Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezimizin 14.11.2019-02.01.2020 tarihleri arasında gerçekleştireceği "ÇEVMER Perşembe Semineri" isimli devamı..
21 Eylül Dünya Temizlik Günü' nde Kuş Cenneti Flamingol...

    Ege Üniversitesi (EÜ) Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇEVMER)  ve EÜ Fen Fakültesi Biyoloji devamı..
Türkiye’nin “En Çevreci Üniversiteleri” Sıralamasında E...

“En Yeşil ve Kâğıtsız Dijital Ofis” Türkiye’nin “En Çevreci Üniversiteleri” sıralamasında Ege Üniversitesi 2’nci devamı..
EÜ’de “Dünya Çevre Günü” Dolu Dolu Kutlandı

 Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında panel gerçekleştirildi. devamı..
Her Yaş Grubundan Öğrenci Ege’ye Akın Etti

  Ege Üniversitesi ve İzmir Valiliği işbirliği çerçevesinde “Dünya Çevre Günü” dolayısıyla bir dizi etkinlik devamı..
Ege’de Minikler Gökyüzünü İncelediler

Ege Üniversitesi Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi, Ege Üniversitesi Gözlemevi işbirliği ile “Dünya Çevre Günü” devamı..
5 Haziran Dünya Çevre Günü Paneli

5 Haziran Dünya Çevre Günü Kapsamında Düzenlediğimiz Etkinliklerimize ve Panelimize Katılımlarınız Bizleri Onurlandıracaktır.
BAHAR DÖNEMİ PERŞEMBE SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR

Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezimizin 14.03.2019-30.05.2019 tarihleri arasında gerçekleştireceği "ÇEVMER Perşembe Semineri" isimli etkinlimizde devamı..
EÜ’de “Sıfır Atık’’ seferberliği

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan  “Sıfır Atık” Projesi kapsamında pilot üniversite seçilen Ege devamı..
Ege Üniversitesi, Dünya Yeşil Üniversiteler Sıralamasın...

Son bir yılda Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK' ın üstün çabaları ve destekleriyle 25000 metrekare yeşil alan kazandırılan Ege Üniversitesi, devamı..
Ege Üniversitesi “Yeşil Üniversiteler” Sıralamasında Yü...

“Yaya Öncelikli Yeşil Kampüs” uygulaması meyvelerini veriyor Ege Üniversitesi “Yeşil Üniversiteler” Sıralamasında Yükselişini devamı..
PERŞEMBE SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR

Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezimizin 22.11.2018-24.01.2019  tarihleri arasında gerçekleştireceği "ÇEVMER Perşembe devamı..
Ege Üniversitemiz İlk Kez "UI GreenMetric World Univers...

Rektörlüğümüz onayı ile ilk kez 2016 yılında başvuru yapmış olduğumuz Greenmetric-Yeşil Üniversite Sıralamaları sisteminin sonucu 29.12.2016 tarihinde devamı..
Ege Üniversitesi’nde “Dünya Çevre Günü” Nedeniyle Bir ...

  Her yaş grubundan öğrenci Ege’ye akın etti   Ege Üniversitesi ve İzmir Valiliği işbirliği çerçevesinde “Dünya Çevre devamı..